14k Two Tone Gold Pave Curb Bracelet (8.30 mm)
$2,878.99
Luxury You Can Trust
- Complimentary shipping on every order
- Secure checkout
- Careful packaging for protected transit
- Clear processing + delivery timelines
- Attentive customer support before and after purchase
- Quality-checked prior to dispatch
Description
This pave curb bracelet comes in 14k two tone gold and has a width of 8.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 8.30 mm |
| Chain Type : | Curb |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 8.5” | 12.9 grams |
Additional information
| Weight | 12.9 lbs |
|---|---|
| size | 8.5 |
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Curb |
| Width | 0.32 in |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 12.9 gram(s) |













