14k Two Tone Gold Diamond Cut Cross Pendant
$548.54
Luxury You Can Trust
- Complimentary shipping on every order
- Secure checkout
- Careful packaging for protected transit
- Clear processing + delivery timelines
- Attentive customer support before and after purchase
- Quality-checked prior to dispatch
In stock
Description
Crafted in two-tone gold, this cross pendant features a diamond cut accented cross in white gold set on a larger yellow gold design with floral ends.
Product Details:
| Approximate Weight : | 2.8 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Item Width : | 0.88 in |
| Item Height : | 1.57 in |
Additional information
| Weight | 2.8 lbs |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cross |
| Item Height | 1.57 in |
| Item Width | 0.88 in |
| Approximate Weight | 2.8 gram(s) |








